10 jubilarissen bij het koor in St Isidorushoeve

Na twee jaren konden ze dan nu eindelijk tien van hun koorleden huldigen in de jaarlijkse Ceciliaviering.
Tijdens een Eucharistieviering voorgegaan door pastoor Jansen werden op zaterdagavond 19 november in de St. Isidoruskerk in de Hoeve tien koorleden gehuldigd. Hiervoor waren veelal ook de familieleden van de jubilarissen aanwezig. De pastoor dankte voor hun inzet en loyaliteit en spelde alle jubilarissen de zo begeerde versierselen op en overhandigde de bijbehorende oorkondes. Namens de Locatieraad overhandigde Annelies van ‘t Klooster onder dankzegging de jubilarissen bloemen.
Gedurende de afgelopen pandemie jaren konden er maar een paar van de koorleden de vieringen ondersteunen en was een samenzijn als de 19e niet mogelijk. Ze moesten daardoor de huldigingen enkele jaren uitstellen.
Op zaterdag 26 november zal het koor de leden nogmaals uitgebreid huldigen tijdens hun jaarlijkse feestavond.
De Jubilarissen waren; Wilmie te Lintelo 42 jaar lid; Ine Drietelaar 41 jaar; Josefien Natter 26 jaar; Johan Bekhuis 13 jaar; Betsie Aarnink 50 jaar Truus Bouwmeesters 40 jaar ; Riekie Ellenbroek 50 Jaar Rikie Grashof 50 jaar ; Gerda Ros 50 jaar ;Truus te Veldhuis 50 jaar lid.

Wim Lormans
Voorzitter