5 jubilarissen st. Caeciliakoor Goor

Tijdens een plechtig gezongen Eucharistieviering in de H.H. Petrus- en Pauluskerk zijn op zaterdag 16 november vijf jubilarissen gehuldigd. Aan het eind van de viering werd de onderscheidingsbrief van de St. Gregoriusvereniging voorgelezen en vond de uitreiking van de eremedailles plaats door pastoor M. Oortman.
Bernard Gerritsen kreeg een eremedaille in zilver voor 25 jaar trouwe dienst. Ine Lammertink, Ingrid Stegeman, Joep Leemreize en Henk Leferink kregen allen een eremedaille in goud voor 40 jaar trouwe dienst.
Eveneens kregen alle jubilarissen een oorkonde en bloemen aangeboden. Na de viering werd de feestelijke avond voortgezet in Zalencentrum De Bebsel en was er gelegenheid om de feestelingen te feliciteren. Onder het genot van een hapje en een drankje werden de jubilarissen toegezongen met een mooi feestlied.