50-jarig jubileum Cantu – een terugblik

Op 3 november vierde koor Cantu het 50-jarig jubileumfeest met een gezellig samenzijn. Koor Cantu is ontstaan door een fusie tussen jongerenkoor Delden en koor El Qahal uit Hengevelde. Deze zijn opgericht in 1967 en 1969 waardoor het koor het jaar 2018, gemiddeld 50 jaar later, heeft bestempeld als jubileumjaar.
Deze dag heeft een bijzondere omlijsting gekregen door het planten van een Lindeboom tussen de plaatsen Delden en Hengevelde om zo de symboliek van de gefuseerde koren te uiten. Dit is mede dankzij Twickel tot stand gekomen.
Ook heeft het koor de aanschaf kunnen realiseren van een nieuwe piano, mogelijk gemaakt door subsidie die ze heeft ontvangen. Een cadeau waar wij als koor heel dankbaar voor zijn. Zo kunnen we hopelijk nog lang genieten van de begeleiding van onze liederen.
We nodigen u van harte uit om binnenkort te komen luisteren.