Bent u de nieuwe suppoost

Wie maakt ons blij en komt er bij!

Delden – Elke zomer worden de beide Blasiuskerken opengesteld voor toeristen of belangstellenden. Vanaf  maandag 3 juni dit jaar gaat dit weer gebeuren en kunnen mensen de kerk van binnen bekijken en vragen stellen aan de suppoost. Elke middag is de kerk geopend van 14 tot 16 uur.  Het openingsseizoen duurt tot half september.

Onze oproep nu is aan U.

Heeft u interesse om mensen rond te willen leiden door de kerk of gewoon aanwezig te zijn als de kerk open is, meld U zich dan aan. Het is kort dag want begin juni gaan we de kerken al openstellen. In totaal bent u 7 of 8 keer aan de beurt in het seizoen. U kunt hiervoor uw voorkeur bekend maken. We zijn met een klein  en gezellig team en vragen daarom wat versterking. Het is niet moeilijk. Wandelen door God’s huis  en erover vertellen geeft een tevreden gevoel. Wie o wie…durft het aan en meld U  dan aan bij Paul Gerritsjans  tel: .06  – 34167931 voor de RK Blasiuskerk. Tot binnenkort