Caeciliaviering H. Blasius Beckum

Tijdens een feestelijke viering onder leiding van voorgangers Truus ter Avest en Magda Pot, mochten zaterdag 19 november maar liefst zeven koorzangers van het Dames- en Herenkoor een onderscheiding met oorkonde van de Nederlandse Sint Gregorius Vereniging in ontvangst nemen voor hun jarenlange verdienste ten behoeve van de kerkmuziek.

Annie Ottink en Jolande ten Thije zijn maar liefst 50 jaar lid, Irene ter Avest 40 jaar en Marja Derkink, Magda Pot, José Winters en Bennie Roesink 25 jaar. Zondag 20 november werd met een gezellig samenzijn in ’t ‘Proggiehoes’ het laatste Caecilafeest afgesloten.

Zoals bekend wordt de H. Blasiuskerk binnenkort aan de eredienst onttrokken en zullen de gebedsvieringen onder leiding van leken medio 2023 ten einde zijn. Helaas gaat hiermee de verering van de Heilige Sint Caecilia, als patrones van de koorzangers, voor Beckum naar het ‘boek der herinneringen’.

Foto: Harrie Jannink