Cursus katholiek geloof

We starten met de cursus katholiek geloof. In deze cursus leer je de rijkdom van onze katholieke traditie beter kennen en ontdek je samen met anderen hoe deze schat je eigen leven kan verrijken. De cursus bestaat uit overdracht van geloofskennis en gesprek over de betekenis daarvan voor jouw eigen leven.

Deze cursus is voor mensen, die:
-meer willen weten over het katholieke geloof;
-hun geloof willen opfrissen;
-katholiek willen worden;
-benieuwd zijn naar de betekenis van het katholiek geloof voor hun eigen leven.

We behandelen in zeven bijeenkomsten in vogelvlucht belangrijke thema’s van het katholieke geloof: “Wat geloven wij?”, sacramenten, kerkelijk jaar/liturgie, eucharistie, bijbel, kerk, bidden, christelijk leven.

Nieuwsgierig geworden? Kom naar de  startbijeenkomst om te ontdekken of deze cursus wat voor jou is. Dan worden de data van de volgende bijeenkomsten bekend gemaakt.

Datum: donderdag 7 oktober
Tijd: 20.00-21.30 uur
Plaats: Stefanshof, Grotestraat 207, Borne
Begeleiding: pastoor Jurgen Jansen en pastoraal werker Hélène van den Bemt
Informatie: Hélène van den Bemt (htymvandenbemt@gmail.com  of 06-13609293)
Opgave: secretariaat pastoraal team: contact@pastoraalteam.nl