De aankondiging – Lezing en meditatie over schilderkunst – 18-12

Lezing en meditatie over de schilderkunst
door kunsthistorica Jeanne van der Stappen en pastor Hélène van den Bemt.

In de advent verdiepen we ons in het evangelieverhaal van Lucas over de aankondiging van de geboorte van Jezus, de annunciatie, aan de hand van de schilderkunst. Jeanne van der Stappen leert ons kijken naar de symboliek, waarin schilders van vroeger hun geloof verbeeld hebben. Aan de hand van deze beelden ontdekken we onder begeleiding van Hélène van den Bemt, wat dit voor ons zelf betekent.

Dinsdag 18 december
Inloop vanaf 19.15 uur, start 19.30 uur
pastorie Onze Lieve Vrouwekerk, Onze Lieve Vrouwestraat 6, Hengelo

Parkeren: vanaf de Sint Janstraat kunt u afslaan naar een parkeerplaats. Opgave is niet nodig.