“Geweldig in elkaar gezet…”

“Geweldig in elkaar gezet”… was één van de vele complimenten die de werkgroep kreeg voor de Oudejaarsbijeenkomst in Bentelo op 31 december 2017

Thema was Passie en het wérd een bijeenkomst vol Passie. Met “the making of (50 jaar) Kontakt” met o.a. Truus Holterman, interviews met enkele passievolle stille krachten, “Altijd heb ik je lief” uit De Passie door Robbert Kamp en Marlies Ottink, een terugblik op 2017 in Bentelo – “passie voor elkaar” (ode aan álle vrijwilligers), verhalen van de stages van Caran Poelman en Lisette Slaghekke in Kenia en Zuid-Afrika, een Quiz met quizmaster Henk Kamp (Carola Slot ging er met de poederprijs vandoor), mooie passievolle songs en teksten door Be-Lieve, Henk en Erna Klaver. En als klap op de vuurpijl werden 3 bevlogen jubilarissen gehuldigd: John Eissink 25 jaar, Esther Mulder 25 jaar en Jolanda Harmsen 50 jaar lid van Be-Lieve Bentelo. Hulde! De bijeenkomst werd afgesloten met lekkere oliebollen van Scouting Bentelo en heerlijke Winterwijn van Wijngaard Hof van Twente.