In Between repeteert ‘gewoon’ door tijdens corona

Ondanks de bijzondere tijd waarin we momenteel leven is er ook ruimte voor nieuwe uitdagingen. Dankzij de creativiteit en inzet van Līga repeteren we nu al enkele weken ‘online’. Met Līga achter haar orgel thuis studeren we per stemgroep nieuwe liederen in en herhalen we een en ander. Leuk om toch te kunnen zingen en zeker leuk om elkaar op deze manier te zien en te spreken.

18 mei hadden we voor het eerst een repetitie met het hele koor en voor de afwisseling een stuk inclusief body percussion. Ontspanning en plezier is ook heel belangrijk. En deze houden we er in ……….. een mooi onderdeel om te gebruiken voor het inzingen. Hopelijk komt er binnenkort zicht op het moment waarop we weer in de kerk kunnen repeteren en deel kunnen nemen aan een viering of concert al zijn de tekenen wat dat betreft niet gunstig voor een koor.

Voorlopig blijven we iedere week ‘Zoomen’ en zo komt In Between de coronatijd wel door………

Hopelijk tot gauw!

Groeten van de leden van In Between