Kerstconcert Popkoor Delcore

Op dinsdag 26 december om 14.30 uur brengt het Deldens Popkoor Delcore actuele pop- en stemmige kerstliederen ten gehore in de H. Blasius in Delden. Dirigent en pianiste Janneke Sapthu begeleidt ons met onder andere nummers als: Christmaslights van Coldplay, Christmas-time van Bryan Adams, Earthsong van Michael Jackson, Stille Nacht, etc. Daarnaast heeft zij een solistische rol in het lied: ‘Mary, did you know’.

Wij nodigen u van harte uit om 14:30 uur een bezoek te brengen aan de H. Blasius en een extra vleugje kerstsfeer te beluisteren bij Delcore. Uiteraard ook een mooie gelegenheid om de fantastische grote kerststal, die met veel zorg door vrijwilligers is geplaatst, te bekijken. Na een korte onderbreking zullen we rond 15:15 uur het concert continueren. Graag tot dan!

Uiteraard kunnen belangstellende zangers en zangeressen een keer meezingen op de dinsdagavond (19:45-21:45 uur) in de Driekoningenkapel in de Wieken.