Kleuterkerk Delden: 40 dagenproject 2018

Jezus in onze wereld

Zie je het voor je? Jezus die door onze straten loopt? Met je meegaat naar school? En een boterhammetje met je mee-eet?  Jezus die voor het eerst kennismaakt met auto’s’, fietsers, de televisie, de ipad en de stofzuiger? Zie je het voor je? Jezus in onze wereld??

Zie je het voor je? Jezus die door onze straten loopt? Met je meegaat naar school? En een boterhammetje met je mee-eet?  Jezus die voor het eerst kennismaakt met auto’s’, fietsers, de televisie, de ipad en de stofzuiger? Zie je het voor je? Jezus in onze wereld??

En andersom? Wij in de wereld van Jezus? Meer dan 2000 jaar terug in de tijd? Dat we naast hem lopen, als hij de zware tocht door de woestijn maakt? Met hem bergen gaan beklimmen? Op onze sandalen? Zonder mobiele telefoon die ons de weg wijst? 

Tijdens de kinderwoorddiensten en vieringen in de 40dagentijd gaan proberen een brug te slaan tussen deze twee werelden. En met Pasen zullen we zien, dat het een hele mooie, stevige brug is geworden.

 • 18 februari Gezinsviering
  25 februari Kinderwoorddienst
  04 maart Kinderwoorddienst
  11 maart Kinderwoorddienst
  18 maart Kinderwoorddienst
  25 maart Gezinsviering Palmpasen
  30 maart Kinderkruisweg                   Goede Vrijdag (13:00 uur)
  01 april Kinderwoorddienst                 Pasen