Koninklijke onderscheidingen voor Frans en Maria Ros St. Isidorushoeve

Tijdens de jaarlijkse lintjesregen op vrijdag 26 april zijn door burgemeester R. Welten in het gemeentehuis van Haaksbergen Frans Ros en Maria Ros-Asbreuk benoemd tot Lid in de Orde van Oranje Nassau en werden zij beiden gedecoreerd met een lintje.
Naast de vele vrijwilligerswerkzaamheden, die zowel Frans als Maria Ros hebben vervuld en nog steeds vervullen voor diverse verenigingen in de Hoeve zijn beiden ook al jarenlang actief binnen de H. Isidorusgeloofsgemeenschap. Maria is al vele jaren een betrokken en enthousiaste vrijwilliger die altijd klaar staat voor de medemens. Verschillende vrijwilligerstaken o.a. de MOV werkgroep, de bezoekersgroep, aulabeheer en de schoonmaak van de pastorie. Ook Frans is al jarenlang een actieve en betrokken vrijwilliger voor de H. Isidorusgeloofsgemeenschap. Hij vervult vele werkzaamheden binnen de geloofsgemeenschap o.a. locatieraadslid, begraafplaatsbeheerder, tuinonderhoud en voor allerlei klussen kan er altijd een beroep op hem worden gedaan. Vanaf deze plaats feliciteren we deze betrokken en dienstbare vrijwilligers van harte met hun Koninklijke onderscheidingen.
Geloofsgemeenschap H. Isidorus