Koor Spirit zet jubilarissen en afscheidnemende pianist in het zonnetje

Negen jubilarissen die samen al meer dan 175 jaren hebben gezongen zijn afgelopen zaterdag in de Heilige Isidorus in St. Isidorushoeve gehuldigd. Onder hen acht koorleden en de dirigent, Mariƫtte Waanders-Menkehorst, die al meer dan 25 jaar dirigent is van Spirit. Tijdens de viering waarin Pastor van den Bemt voorging is ook afscheid genomen van Gerie Scholten als vaste pianist van het koor. De jubilarissen zijn onderscheiden met de eremedaille in brons (12,5 jaar lid) en zilver (25 jaar lid) van de Nederlandse Sint-Gregoriusvereniging.Personen op de foto van links naar rechts: Yvonne Asbroek (25 jaar lid), Herriette Koppelman (12,5 jaar lid), Miriam Leferink (25 jaar lid), Bianca Klaver (25 jaar lid), Maureen Ottink (12,5 jaar lid), Ingrid Temmink (25 jaar lid), Corrine Scholten (12,5 jaar lid), Gerie Scholten en Pastor Van den Bemt. Amber Te Kiefte (12,5 jaar lid) en Mariette Waanders (25 jaar dirigent) staan niet op de foto.