M25 Delden-Goor terugblik afsluiting seizoen

M25 Delden en Goor hebben woensdagavond 5 juli haar laatste activiteit gehad voor de zomervakantie. De groep had de opdracht gekregen om foto’s te maken van de zeven werken van barmhartigheid in deze tijd. Mooie verhalen, zoals een oudere in scootmobiel helpen om een brief op de post te doen. Of een hartige taart bakken en met meerdere mensen deze smakelijke taart opeten. Of te denken aan duurzaamheid, ‘gewoon’ de bananendozen weer naar de supermarkt brengen die de jongeren geleend hadden voor de flessenactie. 

Deze groep is op de avond begonnen bij het Mariabeeld in de tuin van de pastorie in Delden. Kaarsjes werden ontstoken met prachtige gedachtes. Een mooie slotavond waar Thomas is aangesloten om volgend seizoen ook mee te gaan doen. De volgende bijeenkomst is samen met M25 de Goede Herder op 19 september.

Allemaal een hele fijne vakantie!