Meeleefdagen priesteropleiding tijdens Roepingenweek

Van 5 t/m 11 november is het weer Nationale Roepingenweek. In deze week organiseert het Ariënsinstituut meeleefdagen voor wie erover denkt priester te worden.

Priester worden in deze tijd is niet vanzelfsprekend. Het is een verlangen dat in je gaat leven en dat langzaam tot ontwikkeling kan komen. De keuze voor het priesterschap begint dan ook niet bij jezelf, maar bij God. Je wordt door Hem geroepen, soms zelfs tegen wil en dank.

Tijdens de meeleefdagen biedt het Ariënsinstituut, de priesteropleiding van het Aartsbisdom Utrecht, je de gelegenheid om in een sfeer van gebed en ontmoeting na te denken over de vraag of de Heer jou misschien roept om priester te worden. Je kunt een dag of enkele dagen meeleven met de priesterstudenten. Vanzelfsprekend zal er ook voldoende gelegenheid zijn om met elkaar en met de rector te spreken over de vragen die je wellicht hebt.

Neem voor een afspraak contact op met rector P. Kuipers via tel.: 030 2310490 of e-mail: rector@ariensinstituut.nl.