Stille Omgang 2023

Alle parochiegroepen en individuele pelgrims die op zaterdag 18 maart vanuit het Aartsbisdom Utrecht naar Amsterdam reizen voor de Stille Omgang worden uitgenodigd voor de Eucharistieviering om 21.00 uur in de St. Nicolaasbasiliek. Deze kerk ligt vlakbij het Centraal Station. Kardinaal Eijk is hoofdcelebrant tijdens deze viering, mgr. Woorts en priesters uit het Aartsbisdom concelebreren, het parochiekoor uit Abcoude verzorgt de zang en vanuit diverse plaatsen uit het Aartsbisdom dienen misdienaars en acolieten.

Voor of na deze viering kunnen de pelgrims de bedevaartroute van de Stille Omgang lopen. Na de viering is er begeleiding.

Mail met Ben Lokate (Diocesane Werkgroep Bedevaarten) voor meer informatie over de deelname vanuit het Aartsbisdom aan de Stille Omgang; lokate@aartsbisdom.nl. Ook op de site is meer informatie te vinden.