The Passion Goor 28 maart

Op woensdagavond 28 maart wordt in de Reggehof in Goor een speciale versie van The Passion opgevoerd, met als thema Pasen ook voor jou.

Kruistocht: De uitvoering wordt voorafgegaan door een tocht met het kruis vanaf de Reggehof door het centrum van Goor waarbij langs de route veel muzikale en beeldende inbreng te zien is. Terug bij de Reggehof gaat het programma verder met zandkunstenaar Gert van der Vijver, spreker Karim Landoulsi, kinderkoor de Peepeetjes en Gospel groep All 4 One.

The Passion: Met behulp van muziek en beeld wordt het bijna 2000 jaar oude verhaal, over de kruisiging en wederopstanding van Jezus, uitgedragen en teruggekoppeld naar de huidige tijd. Het is een bijeenkomst voor gelovigen en niet-gelovigen, voor jong en oud.

Goed doel: Met de tocht wordt er geld ingezameld dat wordt ingezet om jongeren uit de prostitutie te bevrijden en Loverboys te stoppen.
Wanneer: 28 maart | 18:15 uur
Prijzen: gratis Entreeprijs
Locatie:
De Reggehof
De Höfte 5, 7471DK Goor
0547-284888