Vormselavond 13 november 2019

Voorbereiding op het Vormsel 131119

Op deze avond maken we kennis met de Vormheer. Mgr. Woorts die aanstaande Zondag 17 november 2019 de vormelingen vormt. De avond wordt geopend met het aansteken van de Paarskaars. Helene van de Bent opent dan ook met een gebed met b.h.v. de kralensnoer die we samen gemaakt hebben. De kralensnoer is gekoppeld aan het ONZE VADER.

Daarna neemt de vormheer het woord en vertelt eerst over zichzelf. Om zo in zijn verhaal contact te leggen met de vormelingen als kennismaking. Daarna legt hij uit hoe het geloof naar Nederland is gekomen. Vervolgens vertelt hij over het vormselviering van  aanstaande zondag hoe het er allemaal uitgaat zien en waar de kinderen opmoeten letten.

Aan het eind van het verhaal was er de mogelijkheid van de vormelingen om de Vormheer vragen te stellen. Aan het eind van de avond werd er afgesloten met een kort gebed.