Als God renoveert

Op weg naar een missionaire parochie

Met zijn boek “Als God renoveert – De parochie van onderhoud naar bloei” heeft de Canadese priester James Mallon veel in beweging gezet. Een parochie vitaliseren, het geloof van mensen vernieuwen, gastvrij en aantrekkelijk zijn. Het klinkt hoopvol in een tijd van achteruitgang, maar wat houdt het in om een missionaire parochie te zijn?

Een groepje mensen uit onze drie parochies heeft vorig jaar op twee speciale bijeenkomsten in Veenendaal en Ede kennis gemaakt met het gedachtengoed van Father James Mallon en is hierdoor geïnspireerd geraakt. Samen willen wij het boek “Als God renoveert” van James Mallon lezen en vier keer samenkomen om erover te spreken met elkaar en te kijken naar de situatie in onze parochies

De bijeenkomsten zijn van 19.30 uur tot 21.30 uur op:
donderdag 29 februari in de Franciscuskerk, Berfloplein 18, Hengelo;
woensdagavond 20 maart in parochiecentrum Goor, Hengevelderstraat 24;|
dinsdagavond 16 april in de Thabor, Gerrit Peuschertsraat 1 in Hengelo;
woensdag 22 mei in de Franciscuskerk, Berfloplein 18, Hengelo

Voor de deelnemers is er een boek beschikbaar. Deze is af te halen bij het Secretariaat Pastoraal Team, Berfolplein 18.

U kunt zich opgeven bij het Secretariaat Pastoraal Team: contact@pastoraalteam.nl

Pastor James Keuben
Ruud Rozeman
Pastoraal werker Annet Zoet.