Lezing met muziek: De pinksterliederen van Willem Barnard

De Twentse School voor Theologie streeft ernaar de studie van theologie toegankelijk te maken voor inwoners van Twente. Dit wordt bereikt door het organiseren van lezingen die betrekking hebben op diverse aspecten van de theologie, soms gericht op theologische onderwerpen op zichzelf, en soms verbonden met andere thema’s.

Veel gelovigen koesteren een diepe genegenheid voor de liederen van de theoloog, schrijver en dichter Willem Barnard. Om deze reden organiseert de Twentse School voor Theologie een avond gewijd aan zijn pinksterliederen, die de Geest verheerlijken als een windvlaag, storm en ademtocht. Organist Dick Sanderman brengt deze liederen op het orgel ten gehore, terwijl dominee Klaas Touwen ons zal voorzien van context en commentaar door ze op deskundige wijze in te leiden.

Ditmaal ontmoeten we elkaar in de fraaie Stiftskerk te Weerselo. Aanmelden kan via onze website.

Algemene informatie

Datum: donderdag 23 mei
Tijdstip: 19.45 uur (19.30 uur inloop)
Locatie: Stiftkerk, Het Stift 9 te Weerselo